Startowa wasze teksty Wigilia w stajni

Wigilia w stajni

2 min read
0
1
2,967

Każdy z nas spędza wigilię w gronie rodziny i przyjaciół. Nasze konie i przyjaciele z stajni to także nasi najbliżsi, nie zapominajmy o nich w tym magicznym czasie świąt.

Zarówno w szkole, jak i pracy organizowane są spotkania świąteczne i wigilijki klasowe. W środowisku stajennym też jest to popularne, szczególnie jeśli stanowicie „jedną wielką rodzinę koniarzy”. Takie spotkanie są niezwykle klimatyczne i warto w nich uczestniczyć. Spotkajcie się wcześniej, żeby udekorować miejsce, w którym będziecie siedzieć i rozmawiać, może nawet do późnej nocy, kupcie wszystkie niezbędne „potrawy”, które mogą składać się z barszczu w torebce i mandarynek.

Pamiętajcie, że konie też muszą zostać poczęstowane jakimś przysmakiem! Może to być banan lub marchewka, albo jakiś świąteczny przysmak? Miło jest też pośpiewać kolędy i poopowiadać sobie najzabawniejsze zdarzenia
ubiegłego roku.

W dniu samej wigilii, piękną tradycją jest podzieleniem się opłatkiem z koniem. Co roku, 24 grudnia, przyjeżdżam dać mojemu wierzchowcowi opłatek. Kto wie, może przemówi? 🙂

Razem z Lucky Teamem życzę Wam wesołych świąt, wielu sukcesów i spełnienia w tym co robicie, oraz oczywiście jak najmniej upadków!

Julia Kistowska

Załaduj więcej w wasze teksty
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej artykułów tego autora Joanna Jakobsen

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czy posiadanie konia, równa się z wiecznie pustym portfelem?!

Myślę, że każda osoba, która miała styczność z jazdą konną, doskonale zdaje sobie sprawę, …