Poznaj Lucky Team

Joanna Jakobsen

Redaktor naczelna

Witajcie! Nazywam się Joanna Jakobsen, pełnię rolę redaktora w portalu oraz interaktywnym magazynie Lucky Horse. Zależy mi na tym aby treść, którą wam dostarczamy była ciekawa i podana w przystępny dla Was sposób, jednym słowem aby każdy miłośnik koni mógł znaleźć coś dla siebie nie zależnie od wieku.

 

Katarzyna Zawalska-Furtak

Instruktor, sędzia

Nazywam się Katarzyna Zawalska-Furtak. Swoją przygodę z końmi rozpoczęłam jako mała dziewczynka, szybko stała się to moją pasją, a teraz także sposobem na życie. Kurs instruktorki ukończyłam w 2003 roku w Lewadzie. W 2007 roku ukończyłam studia podyplomowe Hodowla Koni i Jeździectwo na Uniwersytecie Rolniczym we Wrocławiu, oraz kurs sędziowski w Lesznie. Obecnie pracuje jako instruktor rekreacji w zaprzyjaźnionej stajni. Prowadzę także treningi dla osób indywidualnych posiadających własne konie. Zajmuje się przygotowaniem do odznak jak i do egzaminu na trzecia klasę sportową. Czynnie sędziuje, posiadam druga klasę sędziowską w skokach przez przeszkody. W 2016 roku zostałam wybrana do kolegium sędziów w województwie śląskim.

Kinga Kłaptocz-Drapa

Fotograf

Nazywam się Kinga Kłaptocz-Drapa w świecie jeździeckim jestem bardziej znana jako Kinga K-D Photography. Z końmi i fotografią związana jestem od dziecka. Obecnie zdjęcia to pasja i sposób na życie.Jestem właścicielką bardzo fotogenicznego i cierpliwego wałacha Black Cat. Wolny czas spędzam najczęściej w stajni. Sesje wykonuje głównie w województwie śląskim i w województwach graniczących, ale dla mnie nigdzie nie ma za daleko , często można mnie także spotkać na zawodach gdzie bywam jako fotograf.

 

Adam Węglorz

Kowal

Nazywam się Adam Węglorz jestem absolwentem ZSAIO w Żywcu Moszczanicy na kierunku Hodowli koni. Jestem zawodnikiem w skokach przez przeszkody, właścicielem kilku koni. Od trzech lat w zawodzie kowala.  Fach zdobyłem od Daniela Kłosowskiego. Pochodzę z Raciborza. Pracuje obsługując stajnie w województwie śląskim i małopolskim. Można mnie spotkać również na zawodach gdzie często pełnie funkcje kowala zawodów.