Startowa FUN&HOBBY ciekawostki Koń vs. przyjaciel – o co ten foch?!

Koń vs. przyjaciel – o co ten foch?!

3 min read
0
0
2,942

Jeździectwo to sport, który pochłania dużo czasu, potrafi przewrócić życie do góry nogami. Czas spędzony z końmi działa jak narkotyk. Przychodzisz raz w tygodniu, jednak przestaje Ci to wystarczać, zaczynasz bywać coraz częściej i częściej, znajomi i przyjaciele idą w kąt, bo liczy się tylko Twój wymarzony koń.

Pożeracz czasu

W stajni poznajesz nowych ludzi, z którymi coraz więcej masz wspólnego. Wiadomo, wypad „na konie” nie może być krótki, bo zanim wyczyścisz i pojeździsz konia, pogadasz z nowymi znajomymi minie sporo czasu. Nie ma się co dziwić dotychczasowi kumple pewnie tego nie zrozumieją, bo w ich opinii przecież konie śmierdzą i jedyne co mogą to ugryźć!. Stajnia to nie tylko ludzie, to przede wszystkim zwierzaki, które kochają bezwarunkowo. W Twoim sercu koń zajmuje pierwszą pozycję, a czas spędzony z nim jest bezcenny.

Przyjaciele

W życiu ile dajesz tyle dostajesz. Gdy zaniedbasz swoja drugą połówkę, przyjaciółkę lub znajomych zapewne prędzej czy później to odczujesz. Myślisz- nie ważne-mam nowych znajomych. Jeżeli masz przyjaciela od x lat, znasz go, możesz na niego liczyć, warto to docenić i pamiętać o nim, by przynajmniej od czasu do czasu się spotkać. Gdy wytłumaczysz mu jak ważny jest dla Ciebie czas spędzony w stajni na pewno to zrozumie.

Warto rozplanować swój czas. Parę dni w tygodniu przeznaczyć na konie, a pozostałe na spotkania ze znajomymi. Warto spróbować wyciągnąć przyjaciółke do stajnia może nawet namówić ja na kilka jazd,kto wie, może w tedy zmieni jej się podejście i zarazi się Twoją pasją, a jak nie to chociaż polubi nowych znajomych.

Załaduj więcej w ciekawostki
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej artykułów tego autora Joanna Jakobsen

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Nie wchodzę i już!

Lubisz pływać w jeziorze? Nie ma nic lepszego niż chłodne orzeźwienie w upalny dzień! Zdar…