Startowa News Ochaby Dressage Show 2018.

2 min read
0
0
2,985

W dniach 5-7 lipca do Stadniny Koni Ochaby znów królowało ujeżdżenie. Odbyły się zawody międzynarodowe, Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Juniorów na Kucach, a także Puchar Polski na Kucach.

W sumie odbyło się 39 konkursów o zróżnicowanym stopniu trudności. Na wydarzenie zjechali się zawodnicy z różnych zakątków świata. Dojechali nawet zawodnicy z Tajlandii i Republiki Południowej Afryki!

Najlepszy wynik na zawodach zdobyła Ilona Janas startująca na gniadym ogierze Lord Django.
Podczas czwartkowego konkursu PSG CDI 3* para ta uzyskała wynik 73,627%. W sobotnim konkursie Int 1 FS CDI3* również uzyskali wysoki wynik (72,300%).

Drugi wynik na zawodach uzyskała para reprezentująca Rosję: Regina Isachkina i Sun of May Life, która w sobotnim konkursie GP FS CDI3* uzyskała wynik 73,175%.

Świetne wyniki uzyskała Natalia Plata startująca na gniadym Hot Chocolate, która we wszystkich
przejazdach uzyskała wyniki powyżej 70%. Para ta zwyciężyła w klasyfikacji końcowej Mistrzostw
Polski Juniorów Młodszych na Kucach.
Wśród młodzików najlepsza okazała się Marta Karnabal startująca na ciemnogniadym wałachu
Antony Hopkins. Drugie miejsce zajęli Taja Zoll i Ksantia, a trzecie Ewa Macieszczak i Apasjonata
Aureus.
W Mistrzostwach Polski Juniorów na Kucach zwyciężyła Tatiana Bierieżnow startująca na
izabelowatym Gluckspilz 17. Kolejne miejsca zajęli Ewa Golubińska i Zofia Baran na Summersby.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanego udziału w zawodach i życzymy dalszych sukcesów.

autor: M.Fabin