Startowa wasze teksty Kinga rusin i jej wielka miłość do koni.

Kinga rusin i jej wielka miłość do koni.

4 min read
0
1
4,322

Niewiele rozpoznawalnych gwiazd jeździ konno. Jednak Kinga Rusin to osoba z niezwykłym zamiłowaniem do koni, mówi że jeździectwo to jej największa pasja, która jest także jej ucieczką od pracy i natłoku zajęć.

SKĄD TO ZAMIŁOWANIE?

W wielu wywiadach Kinga mówi, że od zawsze chciała jeździć konno. Niestety, jak to w życiu bywa, nie dała rady spełnić tego marzenia w dzieciństwie. Dopiero jak miała ponad 20 lat, zbiegiem okoliczności, zamieszkała bardzo blisko stajni, co pozwoliło jej i zmotywowało ją do nauki jazdy konnej.

SPORT

Prezenterka zaznacza wielokrotnie, że nie jeździ profesjonalnie, lecz rekreacyjnie. Pomimo tego, poziom który reprezentuje jest dość wysoki, wielu pozazdrościłoby jej umiejętności i postawy w siodle. Startowała nie raz na zawodach ujeżdżeniowych i w Hubertusach, a swoją pasją zaraziła córki, które jeżdżą sportowo od paru lat.

STAJNIA I KOŃ

Kinga Rusin posiada pięknego, 19- letniego ogiera rasy andaluzyjskiej- Eolo VIII. Jest to niezwykle reprezentacyjny koń i pomimo swojego wieku wygląda na pełnego życia i energii, idealnie nadaje się do ćwiczenia elementów hiszpańskiej szkoły jazdy i ujeżdżenia. Stoi w Stadninie Koni Ferensteinów, której właścicielką jest Karolina Ferenstein- Kraśko, bliska znajoma Kingi. Stajnia położona jest w Gałkowie, na Mazurach, w bardzo spokojnej i klimatycznej okolicy, jak mówi celebrytka, idealnej do odpoczynku i pojechania w długi teren. W Stadninie stoi też wiele znanych koni, startujących w wysokim sporcie.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Rusin nie wstydzi się w zupełności swojej pasji. Na jej Instagramie często publikuje zdjęcia z pobytu w stajni. Podobnie, w wielu programach telewizyjnych nawiązuje do swoich umiejętności i nie boi się ich pokazywać. Niestety, nie obyłoby się bez portali plotkarskich, które śledzą każdy jej krok. Na niektórych z nich można zobaczyć „sensacje dnia” pt. Koń Kingi Rusin prawie ją zrzucił, Kinga Rusin znowu w stajni i tak dalej… Wszyscy koniarze wiedzą, że nic w tym dziwnego, a sama amazonka nie wydaje się tym przejmować.
Jak widać nawet sława i wysoki status społeczny, nie przeszkadzają w czerpaniu przyjemności z pasji, jaką jest jazda konna. Dla Kingi ale także i dla każdego z nas, jeździectwo to niezwykle przyjemny i odprężający sport.

Autor- J.Kistowska

Załaduj więcej w wasze teksty
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej artykułów tego autora Joanna Jakobsen

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czy posiadanie konia, równa się z wiecznie pustym portfelem?!

Myślę, że każda osoba, która miała styczność z jazdą konną, doskonale zdaje sobie sprawę, …