Startowa wasze teksty 6 sposobów na piękny wygląd w stajni

6 sposobów na piękny wygląd w stajni

3 min read
1
3
4,811

O piękny wygląd naszych wierzchowców dbamy z wielkim oddaniem i starannością. Często przy tym zapominamy o sobie. Na pewno znacie te sprytne sposoby na ukrycie niektórych „niedoskonałości” 😉

1. Czarny lakier

Jaki jest sposób na pozbycie się szybko brudu pod paznokciami po godzinnym czyszczeniu konia, który dopiero wrócił z pastwiska? Nie ma takiego! Najlepiej jest więc pomalować paznokcie na czarno.

2. Warkocz

Przetłuszczone włosy po tym jak koń postanowił pomylić siano z Twoją fryzurą? To nie problem skoro można je związać tak żeby nic nie było widać. Najlepszy będzie kok lub warkocz. Zachowasz pozory starannej fryzury 😀

3. Mokre chusteczki

Każdy prawdziwy koniarz wie, że wszystko ale to dosłownie WSZYSTKO można wyczyścić mokrymi chusteczkami dla dzieci. Zaczynając od konia, a kończąc na butach czy szczotkach.

4. Zgłodniałeś po treningu?

Chyba każdy tutaj przyzna się że wyjada czasami koniowi smakołyki albo kukurydzę z musli. Końskie jedzenie czasami wyjątkowo ładnie pachnie i wygląda, nie sposób się nie skusić na odrobinkę marchewkowego smaczku z dodatkiem cynamonu i posypki z jednorożców.

5. Gładkie dłonie

Ten sposób na gładkie i miękkie dłonie odkryłam z braku łyżki kiedy mieszałam siemie lniane. Wierzcie lub nie ale działa na nie lepiej niż nie jeden krem!

6. Biały sznurek

Kojarzycie ten biały sznurek do wiązania siana? Można go użyć w wielu sytuacjach takich jak: brak paska do spodni, brak sznurówki lub brak gumki do włosów.

Które sposoby na perfekcyjny wygląd i samopoczucie są przez Was sprawdzone ☺?

Autor : J. Kistowska

Załaduj więcej w wasze teksty
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej artykułów tego autora Joanna Jakobsen

Komentarz

  1. ewet1

    styczeń 24, 2018 w 10:38 pm

    Mokre chusteczki! Mam je wszędzie:w torbie, plecaku, worku ze sprzętem (do butów i czapsów), w skrzynce ze szczotkami i w domu w szufladzie jakieś siedem paczek na czarna godzinę;)
    Ciastka(z końskiej cukierenki) podjadam w domu do filmu, a jak nie zdążę nic zjeść przed treningiem to smakołyk dla konia przy zakładaniu kasku w ostatnim momencie daje radę;)

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czy posiadanie konia, równa się z wiecznie pustym portfelem?!

Myślę, że każda osoba, która miała styczność z jazdą konną, doskonale zdaje sobie sprawę, …