Startowa FUN&HOBBY ciekawostki Marzysz o jeźdźcu na białym koniu? Mówisz i masz!

Marzysz o jeźdźcu na białym koniu? Mówisz i masz!

4 min read
0
0
4,681

Chcesz mieć chłopaka, który jeździ konno? Wiem…. marzenie. Tylko jak to zrobić? Znalezienie chłopaka w stajni jest trudne, bo jest ich bardzo mało, a jak już są to często mają 8 lat. Sposób na to jest jednak dużo łatwiejszy. Masz chłopaka? Nie jeździ konno? Czas to zmienić wystarczy, że będziesz mieć odpowiednie argumenty by go przekonać. My jesteśmy tu po to, by pomóc Ci je znaleźć.

Po pierwsze masa.

Faceci jak wiadomo lubią jeść. Nawet jest takie przysłowie : „przez żołądek do serca” nic prostszego, my je trochę zmodyfikujemy „Przez żołądek na koński grzbiet”. Plan jest taki-mówisz mu, że jak pojedzie z Tobą do stajni i wsiądzie na konia postawisz mu pizze albo Maca, myślę, że zadziała.

Po drugie rzeźba

Kto by nie chciał wyglądać jak Bruce Lee? No właśnie, więc to, że jeżdżąc konno pracują wszystkie mięśnie, przekonasz każdego, kto dba o siebie. Wystarczy, że raz wsiądzie, trochę się pouczy i zobaczy, że mówiłaś prawdę. Ruch i to na świeżym powietrzu czy może być coś lepszego?

Po trzecie ja

No właśnie, gdy Twój chłopak jest dość mocno oporny, możesz użyć argumentu, po którym nie będzie miał już wyjścia, czyli „Nie zrobisz tego dla mnie?”. Głupio mu będzie Ci odmówić. A jak dodasz jeszcze, że to będzie fantastyczny czas, który spędzicie we dwoje i będziesz nastawiona bardzo entuzjastycznie na pewno się zgodzi.

Po czwarte, ale to ostateczność

Gdy już nic nie działa, a Tobie przecież zależy i to bardzo to pozostaje ostateczna ostateczność, czyli…. Foch. Jest to trochę ryzykowne, ale to on Ci nie daje innej możliwości. Bo przecież chcesz dobrze, dla niego, dla Waszego związku, a to on jest nieczuły na Wasze potrzeby. Czy Ty dużo wymagasz? Czy to, aż takie poświęcenie? No….

Nie gwarantuje pełnego sukcesu, ale warto spróbować. W perspektywie będziesz miała, długie godziny spędzone razem w stajni, tereny w świetle zachodzącego słońca i zazdrosne spojrzenia swoich koleżanek. Brzmi świetnie, więc do dzieła, czas start!

Załaduj więcej w ciekawostki
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej artykułów tego autora Kasia

Nazywam się Katarzyna Zawalska-Furtak. Swoją przygodę z końmi rozpoczęłam jako mała dziewczynka, szybko stała się to moją pasją, a teraz także sposobem na życie. Kurs instruktorki ukończyłam w 2003 roku w Lewadzie. W 2007 roku ukończyłam studia podyplomowe Hodowla Koni i Jeździectwo na Uniwersytecie Rolniczym we Wrocławiu, oraz kurs sędziowski w Lesznie. Obecnie pracuje jako instruktor rekreacji w zaprzyjaźnionej stajni. Prowadzę także treningi dla osób indywidualnych posiadających własne konie. Zajmuje się przygotowaniem do odznak jak i do egzaminu na trzecia klasę sportową. Czynnie sędziuje, posiadam druga klasę sędziowską w skokach przez przeszkody. W 2016 roku zostałam wybrana do kolegium sędziów w województwie śląskim.

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Nie wchodzę i już!

Lubisz pływać w jeziorze? Nie ma nic lepszego niż chłodne orzeźwienie w upalny dzień! Zdar…