Startowa wasze teksty Którym koniem z bajek Disneya jest twój koń?

Którym koniem z bajek Disneya jest twój koń?

3 min read
0
3
3,478

Na wstępie dodam, że gdy zdałam sobie sprawę jak wiele razy postać konia pojawiła się bajkach Disneya to zabrakło by dnia, a może nawet i nocy aby wszystkie je zestawić, dlatego przedstawiamy te, które na pewno kojarzycie.

1. Mustang z dzikiej doliny – jeśli twój koń jest szalony, pełny energii, na pastwisku, a czasem nawet i na jeździe nie daje się okiełznać? To wybór jest prosty, jednak popatrzmy głębiej, każdy sportowy koń również ma coś z Mustanga z filmu – chęć walki i ogromne serce do dążenia do celu.

2. Osioł z filmu „Shrek” – najbardziej towarzyski w stajni, uparty, straszny łakomczuch ale bardzo pomocny? Do definitywnie on. Może urodą na co dzień nie grzechy jednak jak w tym wątku w filmie – przy pomocy eliksiru, czyli w waszym wypadku domowego spa, potrafi się zamienić w gwiazdę.

3. Angus z filmu „Merida waleczna” – ogromny gabarytowo kary koń, z epickim spokojem. Potraficie wsiąść na niego na oklep i pogalopować w terenie bez ogłowia? To znaczy, że macie w stajni prawdziwego Angusa.

4. Koń, na którego wystarczy, że popatrzysz, a już wiesz w jakim jest nastroju, pokazuje najlepiej swoje uczucia i nastawienie do treningu czy nowego zadania? Koń, który potrafi postawić na swoim? To Definitywnie
Maximus z filmu „zaplątani”.

5. Pocieszna mordka, może nawet wszystkie kucyki się zaliczają do tego rodzaju koni. Koń-przylepa, trochę ciapowaty ale wystarczy jedno spojrzeniu, a my już zapominamy na co byliśmy źli na niego? To Mustang
z bajki „Toy Story”.

Wasz koń którym bohaterem z bajki jest? Koniecznie podzielcie się wynikami z komentarzach!!!

autor: A. Urbaniec

Załaduj więcej w wasze teksty
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej artykułów tego autora Joanna Jakobsen

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czy posiadanie konia, równa się z wiecznie pustym portfelem?!

Myślę, że każda osoba, która miała styczność z jazdą konną, doskonale zdaje sobie sprawę, …