Startowa wasze teksty Którym koniem z bajek Disneya jest twój koń?

Którym koniem z bajek Disneya jest twój koń?

3 min read
0
1
1,262

Na wstępie dodam, że gdy zdałam sobie sprawę jak wiele razy postać konia pojawiła się bajkach Disneya to zabrakło by dnia, a może nawet i nocy aby wszystkie je zestawić, dlatego przedstawiamy te, które na pewno kojarzycie.

1. Mustang z dzikiej doliny – jeśli twój koń jest szalony, pełny energii, na pastwisku, a czasem nawet i na jeździe nie daje się okiełznać? To wybór jest prosty, jednak popatrzmy głębiej, każdy sportowy koń również ma coś z Mustanga z filmu – chęć walki i ogromne serce do dążenia do celu.

2. Osioł z filmu „Shrek” – najbardziej towarzyski w stajni, uparty, straszny łakomczuch ale bardzo pomocny? Do definitywnie on. Może urodą na co dzień nie grzechy jednak jak w tym wątku w filmie – przy pomocy eliksiru, czyli w waszym wypadku domowego spa, potrafi się zamienić w gwiazdę.

3. Angus z filmu „Merida waleczna” – ogromny gabarytowo kary koń, z epickim spokojem. Potraficie wsiąść na niego na oklep i pogalopować w terenie bez ogłowia? To znaczy, że macie w stajni prawdziwego Angusa.

4. Koń, na którego wystarczy, że popatrzysz, a już wiesz w jakim jest nastroju, pokazuje najlepiej swoje uczucia i nastawienie do treningu czy nowego zadania? Koń, który potrafi postawić na swoim? To Definitywnie
Maximus z filmu „zaplątani”.

5. Pocieszna mordka, może nawet wszystkie kucyki się zaliczają do tego rodzaju koni. Koń-przylepa, trochę ciapowaty ale wystarczy jedno spojrzeniu, a my już zapominamy na co byliśmy źli na niego? To Mustang
z bajki „Toy Story”.

Wasz koń którym bohaterem z bajki jest? Koniecznie podzielcie się wynikami z komentarzach!!!

autor: A. Urbaniec

Załaduj więcej w wasze teksty
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej artykułów tego autora Joanna Jakobsen

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Twój przyjaciel nie jest jeźdźcem? Zaproś go na wspólną jazdę konną!

Czy zastanawialiście się kiedyś, jakby to było, gdyby Wasz najlepszy przyjaciel jeździł z …