Startowa wasze teksty Koń vs twój chłopak czyli kto więcej kosztuje?

Koń vs twój chłopak czyli kto więcej kosztuje?

3 min read
0
0
3,367

…artykuł z przymrużeniem oka, a więc niech nikt mi tego oka nie wybije po przeczytaniu tego artykułu!

1.Czy to mikołajki, urodziny, kolejna rocznica czy chanuka… i tak na prezent dla konia wydajesz średnio 3 razy więcej pieniędzy niż dla swojego chłopaka. No ale przyznasz sama, że widok skaczącego z radości konia po odpakowaniu nowego czapraka jest bezcenny w końcu, prawda?

2. Przeziębienie – najgorsza epidemia każdego gatunku, który zamieszkuję naszą planetę. Nie ma co się upierać, że najciężej przechodzą ją mężczyźni. Ale zdradź nam, ile kosztuje wizyta weterynarza dla twojego konia i postawienie
diagnozy na literę „P” ? Prosta odpowiedz: tyle ile leki dla twojego chłopaka na co najmniej pół wieku.

3. Wypranie garnituru, 7 koszul, 3 swetrów no i oczywiście grubej kurtki to pikuś w porównaniu z wypraniem w pralni derek zimowych na wiosnę – ale tylko w specjalnej pralni która ma wegański proszek testowany na liściach bambusa – nasz konik nie może dostań uczulenia!!!

4. Każdy facet lubi zjeść pyszne jedzonko przyrządzone z miłością przez swoja dziewczynę, ale ile kosztuje Cię przygotowanie pizzy czy spaghetti? No może oprócz dwóch godzin nad garami i drugimi tyle nad zmywaniem tego to cenowo raczej tanio. A twój koń? Pyszne musli, otręby, witaminki, elektrolity do tego mesz 2 razy w tygodniu i wysłodki buraczane na kolacje w co drugą środę miesiąca, a to wszystko ustalone i zbilansowane przez specjalnego dietetyka.

No ale jak tu go nie kochać? Zawsze nas wysłucha, lubi nasze towarzystwo, długie, spokojne spacery tylko we dwoje… <3 a kto to taki? Sami odpowiedzcie w komentarzach.

autor: A.Urbaniec

Załaduj więcej w wasze teksty
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej artykułów tego autora Joanna Jakobsen

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czy posiadanie konia, równa się z wiecznie pustym portfelem?!

Myślę, że każda osoba, która miała styczność z jazdą konną, doskonale zdaje sobie sprawę, …